MKXC Ashe Park #2
                               Knoxville, TN
                    Race Scored by Knoxville Track Club
                                09/18/2020

             ********** High School Boys 1 Results **********

Place TmPl Name                    S Year Team Name                  Time    Pace     
===== ==== ======================= = ==== ========================== ======= ===== 
    1    1 Macguire Jones          M      Maryville High School        17:11  5:33 
    2    2 Austin Rhea             M      Webb School Of Knoxville     17:25  5:37 
    3    3 Avery Ribich            M      Maryville High School        17:28  5:38 
    4    4 Lance Hatcher           M      Maryville High School        17:56  5:47 
    5    5 Caleb Ogle              M      Sevier Co. High School       18:11  5:52 
    6    6 Ethan Bennett           M      Maryville High School        18:14  5:53 
    7    7 Hank Johnson            M      Webb School Of Knoxville     18:18  5:55 
    8    8 Brady Boone             M      Maryville High School        18:19  5:55 
    9    9 Noah Gann               M      Sevier Co. High School       18:33  5:59 
   10   10 Carson Davis            M      Webb School Of Knoxville     18:39  6:01 
   11   11 Cameron Abbott          M      Maryville High School        18:42  6:02 
   12   12 Cash Contreras          M      Maryville High School        18:42  6:02 
   13      Will Grinder            M      Maryville High School        18:52  6:05 
   14   13 Connor Brunson          M      Webb School Of Knoxville     18:54  6:06 
   15   14 Daniel Troy             M      South-Doyle High School      18:56  6:07 
   16   15 Billy Robinson          M      Webb School Of Knoxville     18:56  6:07 
   17      Bryce Bohanan           M      Maryville High School        19:03  6:09 
   18      Nathaniel Barnett       M      Maryville High School        19:09  6:11 
   19   16 Avery Burnham           M      South-Doyle High School      19:10  6:11 
   20   17 Jackson Anderson        M      Webb School Of Knoxville     19:20  6:15 
   21   18 Zach Reynolds           M      Webb School Of Knoxville     19:22  6:15 
   22      Bond Almand             M      Maryville High School        19:25  6:16 
   23      Morgan McNally          M      Webb School Of Knoxville     19:33  6:19 
   24   19 Caleb Lambert           M      Sevier Co. High School       19:37  6:20 
   25      Nicholas Kurzak         M      Webb School Of Knoxville     19:38  6:20 
   26   20 Nathan Taal             M      Sevier Co. High School       20:04  6:29 
   27      Joseph Pitcher          M      Maryville High School        20:04  6:29 
   28      Drew Ohsiek             M      Maryville High School        20:20  6:34 
   29      Ben Stanfield           M      Maryville High School        20:23  6:35 
   30      Colin Eckerman          M      Webb School Of Knoxville     20:29  6:37 
   31   21 Christian Curry         M      South-Doyle High School      20:33  6:38 
   32      Henry Partridge         M      Webb School Of Knoxville     20:58  6:46 
   33      Jason Sandberg          M      Webb School Of Knoxville     20:59  6:47 
   34   22 Thomas Ownby            M      Sevier Co. High School       21:01  6:47 
   35      Maddox Wilson           M      Webb School Of Knoxville     21:04  6:48 
   36   23 Maury Phan              M      Sevier Co. High School       21:15  6:52 
   37   24 Chance Loveday          M      Sevier Co. High School       21:15  6:52 
   38      Brady Odom              M      Maryville High School        21:26  6:55 
   39   25 Austin Keck             M      South-Doyle High School      21:27  6:55 
   40   26 Tylor Hill              M      South-Doyle High School      21:27  6:56 
   41      Seth Nagle              M      Webb School Of Knoxville     21:32  6:57 
   42      Keaton Wyrick           M      Webb School Of Knoxville     21:33  6:57 
   43      Josh Chapman            M      Webb School Of Knoxville     21:41  7:00 
   44      Noah Ohsiek             M      Maryville High School        21:59  7:06 
   45      Liam Riley              M      Webb School Of Knoxville     22:21  7:13 
   46   27 John Angel              M      South-Doyle High School      22:31  7:16 
   47      Alexander Hawk          M      Sevier Co. High School       22:46  7:21 
   48      Thomas Stadel           M      Maryville High School        23:17  7:31 
   49      Cooper Woods            M      Maryville High School        23:27  7:34 
   50      Jacob Ellis             M      Webb School Of Knoxville     23:59  7:44 
   51   28 Mason Strader           M      South-Doyle High School      25:02  8:05 
   52      Daniel Goodman          M      Maryville High School        26:53  8:41 



----------------------------------------------------------------------------
                      High School Boys 1 Team Results
----------------------------------------------------------------------------

  1.    22  Maryville High School               (  17:50  1:29:08   1:08)
==================================================
  1      1  Macguire Jones         M      17:11
  2      3  Avery Ribich           M      17:28
  3      4  Lance Hatcher          M      17:56
  4      6  Ethan Bennett          M      18:14
  5      8  Brady Boone            M      18:19
  6   ( 11) Cameron Abbott         M      18:42
  7   ( 12) Cash Contreras         M      18:42

  2.    47  Webb School Of Knoxville            (  18:27  1:32:12   1:31)
==================================================
  1      2  Austin Rhea            M      17:25
  2      7  Hank Johnson           M      18:18
  3     10  Carson Davis           M      18:39
  4     13  Connor Brunson         M      18:54
  5     15  Billy Robinson         M      18:56
  6   ( 17) Jackson Anderson       M      19:20
  7   ( 18) Zach Reynolds          M      19:22

  3.    75  Sevier Co. High School              (  19:30  1:37:26   2:50)
==================================================
  1      5  Caleb Ogle             M      18:11
  2      9  Noah Gann              M      18:33
  3     19  Caleb Lambert          M      19:37
  4     20  Nathan Taal            M      20:04
  5     22  Thomas Ownby           M      21:01
  6   ( 23) Maury Phan             M      21:15
  7   ( 24) Chance Loveday         M      21:15

  4.   102  South-Doyle High School             (  20:19  1:41:33   2:31)
==================================================
  1     14  Daniel Troy            M      18:56
  2     16  Avery Burnham          M      19:10
  3     21  Christian Curry        M      20:33
  4     25  Austin Keck            M      21:27
  5     26  Tylor Hill             M      21:27
  6   ( 27) John Angel             M      22:31
  7   ( 28) Mason Strader          M      25:02




             ********** High School Boys 3 Results **********

Place TmPl Name                    S Year Team Name                  Time    Pace     
===== ==== ======================= = ==== ========================== ======= ===== 
    1    1 Colten Lee              M      First Baptist Academy        17:05  5:31 
    2    2 Sam Fulton              M      Gatlinburg-Pittman High Sc   18:14  5:53 
    3    3 Evan Carr               M      L & N Stem Academy           19:21  6:15 
    4    4 Xayvion Bogus           M      Austin-East High School      19:56  6:26 
    5    5 Lavie Ushindi           M      Austin-East High School      20:13  6:32 
    6    6 Shawn Prater            M      Austin-East High School      20:16  6:33 
    7    7 Jefri Sierra            M      Gatlinburg-Pittman High Sc   20:24  6:35 
    8    8 Boone Howard            M      Gatlinburg-Pittman High Sc   20:44  6:42 
    9      Matthew Cannon          M      Kingston High School         20:45  6:42 
   10    9 Kyler Lee               M      First Baptist Academy        21:08  6:49 
   11      Ben Murphy              M      Kingston High School         21:31  6:57 
   12   10 Andrew Wells            M      L & N Stem Academy           22:20  7:12 
   13   11 Nathan Smith            M      First Baptist Academy        22:48  7:22 
   14      Jordan Walker           M      Union Co. High School        22:57  7:24 
   15      Josh Brantley           M      Union Co. High School        23:11  7:29 
   16   12 Enzo Cameron            M      Gatlinburg-Pittman High Sc   23:27  7:34 
   17   13 Noah Djenini            M      Austin-East High School      23:31  7:35 
   18      Ty Williams             M      Northview Academy            23:36  7:37 
   19   14 Noah Watts              M      First Baptist Academy        23:37  7:37 
   20   15 Andrew Sarphie          M      L & N Stem Academy           23:44  7:40 
   21   16 Duncan Arnold           M      L & N Stem Academy           23:57  7:44 
   22   17 Doug Justice            M      Gatlinburg-Pittman High Sc   24:02  7:45 
   23      Andy Garcia             M      Northview Academy            24:42  7:59 
   24   18 Simon Glashauser        M      L & N Stem Academy           24:47  8:00 
   25      Tanner Brown            M      Career Magnet Academy        25:47  8:19 
   26      Kenny Johnson           M      Union Co. High School        26:02  8:24 
   27      Gavin Pena              M      Northview Academy            26:12  8:27 
   28      Conner Carver           M      Career Magnet Academy        26:32  8:34 
   29      Oliver Datillo          M      Career Magnet Academy        28:26  9:11 
   30   19 Jakaylon Bogus          M      Austin-East High School      28:34  9:13 
   31      Caden Swann             M      Northview Academy            28:40  9:15 
   32   20 Will Campbell           M      First Baptist Academy        28:47  9:17 
   33   21 Zachary Riffey          M      First Baptist Academy        28:53  9:19 
   34   22 Chris Jones             M      Austin-East High School      29:02  9:22 
   35   23 Steven Riffey           M      First Baptist Academy        31:04 10:02 
   36      Raphael Tarlton         M      Career Magnet Academy        32:28 10:29 



----------------------------------------------------------------------------
                      High School Boys 3 Team Results
----------------------------------------------------------------------------

  1.    46  Gatlinburg-Pittman High School      (  21:23  1:46:51   5:48)
==================================================
  1      2  Sam Fulton             M      18:14
  2      7  Jefri Sierra           M      20:24
  3      8  Boone Howard           M      20:44
  4     12  Enzo Cameron           M      23:27
  5     17  Doug Justice           M      24:02

  2.    47  Austin-East High School             (  22:30  1:52:30   8:38)
==================================================
  1      4  Xayvion Bogus          M      19:56
  2      5  Lavie Ushindi          M      20:13
  3      6  Shawn Prater           M      20:16
  4     13  Noah Djenini           M      23:31
  5     19  Jakaylon Bogus         M      28:34
  6   ( 22) Chris Jones            M      29:02

  3.    55  First Baptist Academy               (  22:41  1:53:25  11:42)
==================================================
  1      1  Colten Lee             M      17:05
  2      9  Kyler Lee              M      21:08
  3     11  Nathan Smith           M      22:48
  4     14  Noah Watts             M      23:37
  5     20  Will Campbell          M      28:47
  6   ( 21) Zachary Riffey         M      28:53
  7   ( 23) Steven Riffey          M      31:04

  4.    62  L & N Stem Academy                  (  22:50  1:54:09   5:26)
==================================================
  1      3  Evan Carr              M      19:21
  2     10  Andrew Wells           M      22:20
  3     15  Andrew Sarphie         M      23:44
  4     16  Duncan Arnold          M      23:57
  5     18  Simon Glashauser       M      24:47
  
  
  
                               MKXC Ashe Park #2
                               Knoxville, TN
                    Race Scored by Knoxville Track Club
                                09/18/2020

             ********** High School Girls 4 Results **********

Place TmPl Name                    S Year Team Name                  Time    Pace     
===== ==== ======================= = ==== ========================== ======= ===== 
    1    1 Andie-Marie Jones       F      Maryville High School        18:14  5:53 
    2    2 Anna Graves             F      Webb School Of Knoxville     19:43  6:22 
    3    3 Grace Franklin          F      Maryville High School        21:58  7:05 
    4    4 Emily Jones             F      Maryville High School        22:09  7:09 
    5    5 Heather Gardner         F      Maryville High School        22:25  7:14 
    6      Natali Shultz           F      Sevier Co. High School       22:58  7:25 
    7    6 Addison Leonard         F      Maryville High School        23:03  7:26 
    8    7 Lauren Davis            F      Webb School Of Knoxville     23:03  7:27 
    9      Victoria Verran         F      South-Doyle High School      23:11  7:29 
   10    8 Erin Jones              F      Webb School Of Knoxville     23:24  7:33 
   11    9 Huxley McCollum         F      Webb School Of Knoxville     23:27  7:34 
   12   10 Ellie Graham            F      Maryville High School        23:28  7:34 
   13   11 Annabelle Sprinkle      F      Maryville High School        23:39  7:38 
   14      Amada Lashmit           F      Maryville High School        23:54  7:43 
   15   12 Avery Krishnan          F      Webb School Of Knoxville     24:04  7:46 
   16   13 Reese Wilson            F      Webb School Of Knoxville     24:14  7:49 
   17   14 Bertie Grace Farrar     F      Webb School Of Knoxville     24:21  7:52 
   18      Gretchen Smith          F      Maryville High School        24:28  7:54 
   19      Emily Workman           F      Maryville High School        24:32  7:55 
   20      Audrey Howe             F      Maryville High School        24:32  7:55 
   21      Katherine Perkinson     F      Webb School Of Knoxville     25:07  8:06 
   22      Hannah Ownby            F      Sevier Co. High School       25:30  8:14 
   23      Syll Everett            F      Maryville High School        25:42  8:18 
   24      Ella Farmer             F      South-Doyle High School      26:30  8:33 
   25      Josie Goreczky          F      Maryville High School        27:10  8:46 
   26      Madison Carrasquillo    F      Maryville High School        28:14  9:07 
   27      Aerionna Verran         F      South-Doyle High School      28:57  9:21 
   28      Evie Braude             F      Webb School Of Knoxville     29:28  9:31 
   29      Gracie Shelton          F      South-Doyle High School      34:26 11:07 
   30   15 Lexi Bates              F      Northview Academy            56:36 18:16 
   31   16 Sierra Bates            F      Northview Academy            58:13 18:47 
   32   17 Savannah Bates          F      Northview Academy            58:46 18:58 
   33   18 Leny Torres             F      Northview Academy          1:00:15 19:26 
   34   19 Kortlynn Brown          F      Northview Academy          1:02:28 20:09 
   35   20 Clare Torres            F      Northview Academy          1:02:47 20:15 
   36   21 Jenna Riley             F      Northview Academy          1:04:13 20:43 



----------------------------------------------------------------------------
                     High School Girls 4 Team Results
----------------------------------------------------------------------------

  1.    19  Maryville High School               (  21:34  1:47:49   4:49)
==================================================
  1      1  Andie-Marie Jones      F      18:14
  2      3  Grace Franklin         F      21:58
  3      4  Emily Jones            F      22:09
  4      5  Heather Gardner        F      22:25
  5      6  Addison Leonard        F      23:03
  6   ( 10) Ellie Graham           F      23:28
  7   ( 11) Annabelle Sprinkle     F      23:39

  2.    38  Webb School Of Knoxville            (  22:45  1:53:41   4:21)
==================================================
  1      2  Anna Graves            F      19:43
  2      7  Lauren Davis           F      23:03
  3      8  Erin Jones             F      23:24
  4      9  Huxley McCollum        F      23:27
  5     12  Avery Krishnan         F      24:04
  6   ( 13) Reese Wilson           F      24:14
  7   ( 14) Bertie Grace Farrar    F      24:21

  3.    85  Northview Academy                   (  59:16  4:56:18   5:52)
==================================================
  1     15  Lexi Bates             F      56:36
  2     16  Sierra Bates           F      58:13
  3     17  Savannah Bates         F      58:46
  4     18  Leny Torres            F    1:00:15
  5     19  Kortlynn Brown         F    1:02:28
  6   ( 20) Clare Torres           F    1:02:47
  7   ( 21) Jenna Riley            F    1:04:13





             ********** High School Girls 5 Results **********

Place TmPl Name                    S Year Team Name                  Time    Pace     
===== ==== ======================= = ==== ========================== ======= ===== 
    1      Stefani Johnson         F      Gatlinburg-Pittman High Sc   21:37  6:59 
    2      Emma Hamilton           F      Gatlinburg-Pittman High Sc   23:30  7:35 
    3      Meghan Heckman          F      Gatlinburg-Pittman High Sc   24:03  7:46 
    4    1 Hannah Bruner           F      Career Magnet Academy        24:26  7:53 
    5    2 Meredith Mincey         F      L & N Stem Academy           25:37  8:16 
    6    3 Nika Davenport          F      L & N Stem Academy           25:47  8:19 
    7    4 Chloe Porter            F      L & N Stem Academy           26:42  8:37 
    8    5 Janelle Rodriguez       F      Career Magnet Academy        26:46  8:38 
    9    6 Emma Patterson          F      L & N Stem Academy           27:29  8:52 
   10      Sarah Hampshire         F      Union Co. High School        27:56  9:01 
   11    7 Lisa Forester           F      L & N Stem Academy           28:10  9:05 
   12    8 Kate Henry              F      L & N Stem Academy           28:50  9:18 
   13      Raley Tolliver          F      Union Co. High School        28:51  9:19 
   14      Gracie Cooper           F      Union Co. High School        29:35  9:33 
   15    9 April Britton           F      Career Magnet Academy        30:03  9:42 
   16   10 Grace Craft             F      Career Magnet Academy        31:27 10:09 
   17      Katy Effler             F      Union Co. High School        32:36 10:31 
   18   11 Elianna Badillo         F      L & N Stem Academy           34:10 11:02 
   19   12 Isabel Martinez         F      Career Magnet Academy        36:12 11:41 
   20      Savannah Walker         F      Kingston High School         36:15 11:42



----------------------------------------------------------------------------
                     High School Girls 5 Team Results
----------------------------------------------------------------------------

  1.    22  L & N Stem Academy                  (  26:45  2:13:45   2:33)
==================================================
  1      2  Meredith Mincey        F      25:37
  2      3  Nika Davenport         F      25:47
  3      4  Chloe Porter           F      26:42
  4      6  Emma Patterson         F      27:29
  5      7  Lisa Forester          F      28:10
  6   (  8) Kate Henry             F      28:50
  7   ( 11) Elianna Badillo        F      34:10

  2.    37  Career Magnet Academy               (  29:47  2:28:54  11:46)
==================================================
  1      1  Hannah Bruner          F      24:26
  2      5  Janelle Rodriguez      F      26:46
  3      9  April Britton          F      30:03
  4     10  Grace Craft            F      31:27
  5     12  Isabel Martinez        F      36:12