Sequoyah Hills Park #2
                               Knoxville, TN
                    Race Scored by Knoxville Track Club
                                09/19/2020

             ********** High School Boys 1 Results **********

Place TmPl Name                    S Year Team Name                  Time    Pace     
===== ==== ======================= = ==== ========================== ======= ===== 
    1    1 Lucas Bales             M 11   Jefferson County High Scho   17:23  5:37 
    2    2 Brigham Wilson          M 12   Bearden High School          17:32  5:40 
    3    3 Triton Eden             M 12   Bearden High School          18:06  5:51 
    4    4 Benjamin Mary           M 12   Heritage High School         18:32  5:59 
    5    5 Matt Bales              M 11   Jefferson County High Scho   18:51  6:05 
    6    6 Bryson Myers            M 12   Heritage High School         18:54  6:06 
    7    7 Josiah Christian        M 10   Jefferson County High Scho   19:05  6:10 
    8    8 Shea Bell               M 12   Bearden High School          19:10  6:11 
    9    9 Drew Davis              M 12   William Blount High School   19:20  6:15 
   10   10 Michael Lanigan         M 12   Bearden High School          19:21  6:15 
   11   11 Ethan Owens             M 12   Heritage High School         19:22  6:15 
   12   12 Derek Jacoby            M 12   Bearden High School          19:24  6:16 
   13   13 Bobby Emmert            M 10   Jefferson County High Scho   19:25  6:16 
   14   14 Graham Witherspoon      M 12   Bearden High School          19:29  6:17 
   15   15 Justin Orler            M 12   Bearden High School          19:33  6:19 
   16   16 Michael Johnson         M 10   Jefferson County High Scho   19:34  6:19 
   17   17 Jonathan Roberts        M 12   William Blount High School   19:36  6:20 
   18   18 Conner Shrader          M 12   Jefferson County High Scho   19:50  6:24 
   19   19 John Bales              M 11   Jefferson County High Scho   19:50  6:24 
   20   20 Warren McKinley         M 9    William Blount High School   19:53  6:25 
   21   21 Ethan Ortiz             M 10   Clinton High School          19:58  6:27 
   22      Sean Kampas             M 10   Bearden High School          20:02  6:28 
   23      Carson Pickett          M 9    Bearden High School          20:18  6:33 
   24      Adolfo Zapata           M 10   Jefferson County High Scho   20:20  6:34 
   25   22 Jackson Lowe            M 9    Heritage High School         20:20  6:34 
   26      Josh Cruze              M 11   Bearden High School          20:23  6:35 
   27   23 Charlie Zunich          M 9    Heritage High School         20:25  6:36 
   28   24 Bennett Vaughn          M 11   William Blount High School   20:26  6:36 
   29   25 Paul Gonzalez           M 10   William Blount High School   20:31  6:38 
   30   26 Noah Jinks              M 9    Heritage High School         20:34  6:38 
   31      Conner Chandler         M 11   Anderson County High Schoo   20:42  6:41 
   32   27 Conner Overly           M 11   Heritage High School         20:48  6:43 
   33      Owen Marsh              M 12   Bearden High School          20:53  6:45 
   34   28 William Swaggerty       M 12   Clinton High School          20:54  6:45 
   35      Walker Chapman-Bivens   M 11   Heritage High School         20:58  6:46 
   36      Ryan Basford            M 9    Anderson County High Schoo   21:22  6:54 
   37   29 Cayman Lancaster        M 12   Clinton High School          21:28  6:56 
   38   30 Seth Shrout             M 11   Clinton High School          21:35  6:58 
   39      Isaiah Greene           M 12   Anderson County High Schoo   22:08  7:09 
   40      Cody Ownby              M 12   Heritage High School         22:25  7:14 
   41   31 Daniel Ambercrombie     M 12   Clinton High School          22:55  7:24 
   42   32 Carl Helus              M 9    Clinton High School          22:57  7:25 
   43   33 Caleb Kendall           M 9    Clinton High School          23:46  7:40 
   44      Jeremiah Turbyville     M 11   Clinton High School          24:35  7:56 
   45      Ethan Hunt              M 10   Clinton High School          30:10  9:44 
   46      Aiden Davis             M 9    Clinton High School          32:47 10:35 



----------------------------------------------------------------------------
                      High School Boys 1 Team Results
----------------------------------------------------------------------------

  1.    35  Bearden High School                 (  18:43  1:33:33   1:52)
==================================================
  1      2  Brigham Wilson         M 12   17:32
  2      3  Triton Eden            M 12   18:06
  3      8  Shea Bell              M 12   19:10
  4     10  Michael Lanigan        M 12   19:21
  5     12  Derek Jacoby           M 12   19:24
  6   ( 14) Graham Witherspoon     M 12   19:29
  7   ( 15) Justin Orler           M 12   19:33

  2.    42  Jefferson County High School        (  18:52  1:34:18   2:11)
==================================================
  1      1  Lucas Bales            M 11   17:23
  2      5  Matt Bales             M 11   18:51
  3      7  Josiah Christian       M 10   19:05
  4     13  Bobby Emmert           M 10   19:25
  5     16  Michael Johnson        M 10   19:34
  6   ( 18) Conner Shrader         M 12   19:50
  7   ( 19) John Bales             M 11   19:50

  3.    66  Heritage High School                (  19:31  1:37:33   1:53)
==================================================
  1      4  Benjamin Mary          M 12   18:32
  2      6  Bryson Myers           M 12   18:54
  3     11  Ethan Owens            M 12   19:22
  4     22  Jackson Lowe           M 9    20:20
  5     23  Charlie Zunich         M 9    20:25
  6   ( 26) Noah Jinks             M 9    20:34
  7   ( 27) Conner Overly          M 11   20:48

  4.    95  William Blount High School          (  19:58  1:39:46   1:11)
==================================================
  1      9  Drew Davis             M 12   19:20
  2     17  Jonathan Roberts       M 12   19:36
  3     20  Warren McKinley        M 9    19:53
  4     24  Bennett Vaughn         M 11   20:26
  5     25  Paul Gonzalez          M 10   20:31

  5.   139  Clinton High School                 (  21:22  1:46:50   2:57)
==================================================
  1     21  Ethan Ortiz            M 10   19:58
  2     28  William Swaggerty      M 12   20:54
  3     29  Cayman Lancaster       M 12   21:28
  4     30  Seth Shrout            M 11   21:35
  5     31  Daniel Ambercrombie    M 12   22:55
  6   ( 32) Carl Helus             M 9    22:57
  7   ( 33) Caleb Kendall          M 9    23:46
  
  
  
               ********** High School Boys 2 Results **********

Place TmPl Name                    S Year Team Name                  Time    Pace     
===== ==== ======================= = ==== ========================== ======= ===== 
    1    1 Abdul Jaber             M 11   Alcoa High School            16:51  5:27 
    2    2 Sam Bridges             M 9    Alcoa High School            18:52  6:06 
    3    3 Major Frerichs          M 11   Sweetwater High School       19:10  6:11 
    4    4 Robbie Soulier          M 11   Alcoa High School            19:30  6:18 
    5    5 Grayson Whitlock        M 10   Alcoa High School            19:34  6:19 
    6    6 Tayshaun Dunnings       M 12   Alcoa High School            19:42  6:22 
    7    7 Tyler Barham            M 10   Alcoa High School            20:13  6:32 
    8    8 Randy Barnes            M 10   Sweetwater High School       20:19  6:34 
    9    9 Eain Patton             M 11   William Blount High School   20:30  6:37 
   10   10 Logan Kazinec           M 12   William Blount High School   20:43  6:41 
   11   11 Lane Mull               M 9    Sweetwater High School       20:55  6:45 
   12      Paul Schmudde           M 11   Bearden High School          20:58  6:46 
   13   12 Dylan Smith             M 11   William Blount High School   21:19  6:53 
   14   13 Jayden Boucher          M 9    Jefferson County High Scho   21:19  6:53 
   15   14 Zander Raycraft         M 12   Jefferson County High Scho   21:21  6:54 
   16      Brady Thompson          M 11   Bearden High School          22:12  7:10 
   17   15 Cole Johnson            M 10   Jefferson County High Scho   22:30  7:16 
   18   16 Gabriel Zillick         M 10   Sweetwater High School       22:31  7:16 
   19   17 Drew Guinn              M 9    Jefferson County High Scho   22:31  7:16 
   20   18 Evan Ellison            M 10   Jefferson County High Scho   22:32  7:16 
   21   19 Maverick McLemore       M 10   Sweetwater High School       22:48  7:22 
   22   20 Lowe Stephens           M 12   Jefferson County High Scho   23:00  7:25 
   23      Cash Coggin             M 10   Bearden High School          23:00  7:25 
   24   21 Henry Myers             M 11   William Blount High School   23:42  7:39 
   25   22 Matthew Tulloss         M 12   William Blount High School   23:52  7:42 
   26   23 Matt Romines            M 12   Jefferson County High Scho   24:14  7:49 
   27   24 Dennis Cooper           M 11   Sweetwater High School       24:44  7:59 
   28   25 Dale Wilson             M 9    Sweetwater High School       25:57  8:23 
   29      Joben Wilkins           M 10   Sweetwater High School       26:02  8:24 



----------------------------------------------------------------------------
                      High School Boys 2 Team Results
----------------------------------------------------------------------------

  1.    18  Alcoa High School                   (  18:54  1:34:29   2:51)
==================================================
  1      1  Abdul Jaber            M 11   16:51
  2      2  Sam Bridges            M 9    18:52
  3      4  Robbie Soulier         M 11   19:30
  4      5  Grayson Whitlock       M 10   19:34
  5      6  Tayshaun Dunnings      M 12   19:42
  6   (  7) Tyler Barham           M 10   20:13

  2.    57  Sweetwater High School              (  21:09  1:45:43   3:38)
==================================================
  1      3  Major Frerichs         M 11   19:10
  2      8  Randy Barnes           M 10   20:19
  3     11  Lane Mull              M 9    20:55
  4     16  Gabriel Zillick        M 10   22:31
  5     19  Maverick McLemore      M 10   22:48
  6   ( 24) Dennis Cooper          M 11   24:44
  7   ( 25) Dale Wilson            M 9    25:57

  3.    74  William Blount High School          (  22:02  1:50:06   3:22)
==================================================
  1      9  Eain Patton            M 11   20:30
  2     10  Logan Kazinec          M 12   20:43
  3     12  Dylan Smith            M 11   21:19
  4     21  Henry Myers            M 11   23:42
  5     22  Matthew Tulloss        M 12   23:52

  4.    77  Jefferson County High School        (  22:03  1:50:13   1:13)
==================================================
  1     13  Jayden Boucher         M 9    21:19
  2     14  Zander Raycraft        M 12   21:21
  3     15  Cole Johnson           M 10   22:30
  4     17  Drew Guinn             M 9    22:31
  5     18  Evan Ellison           M 10   22:32
  6   ( 20) Lowe Stephens          M 12   23:00
  7   ( 23) Matt Romines           M 12   24:14
  
  
  
               ********** High School Boys 3 Results **********

Place TmPl Name                    S Year Team Name                  Time    Pace     
===== ==== ======================= = ==== ========================== ======= ===== 
    1    1 Reilly Mehegan          M 10   Grace Christian Academy (K   17:13  5:34 
    2    2 Isaiah Spoon            M 10   Grace Christian Academy (K   18:46  6:03 
    3      Dylan Walston           M 12   Gibbs High School            18:54  6:06 
    4      Zachary Reynolds        M 12   Jellico High School          19:11  6:12 
    5    3 Maverick Henderson      M 10   Midway High School           19:29  6:17 
    6    4 Zachary Lee             M 11   Grace Christian Academy (K   19:38  6:20 
    7    5 Harland Lands           M 12   Midway High School           19:53  6:25 
    8    6 Luke Molitor            M 10   Grace Christian Academy (K   20:01  6:28 
    9    7 Dyllan Cowell           M 12   Midway High School           20:08  6:30 
   10    8 Wesley Hitch            M 11   Grace Christian Academy (K   20:21  6:34 
   11    9 Dalton Brown            M 12   Grace Christian Academy (K   20:21  6:34 
   12      Camryn Rogers           M 9    Powell High School           20:28  6:36 
   13      Will Spierdowis         M 9    Gibbs High School            20:39  6:40 
   14      Levi Gerbitz            M 10   Temple Baptist Academy       20:44  6:42 
   15   10 Alex Jones              M 10   Alcoa High School            20:44  6:42 
   16      Lane Kepper             M 10   Gibbs High School            20:46  6:42 
   17      Kirill Petryk           M 9    Knoxville Central High Sch   21:02  6:47 
   18   11 Jacob Scarbrough        M 12   Midway High School           21:22  6:54 
   19   12 Eli Nixon               M 12   Alcoa High School            22:02  7:07 
   20   13 Caedon Jackson          M 9    Alcoa High School            22:16  7:11 
   21   14 Angel Anzualda-Perez    M 9    Alcoa High School            22:52  7:23 
   22   15 Jacob Berryhill         M 12   Midway High School           23:14  7:30 
   23      Tyler Leach             M 10   Knoxville Central High Sch   23:39  7:38 
   24   16 Ryan Stephens           M 9    Alcoa High School            23:50  7:42 
   25   17 Kaiden Fox              M 11   Midway High School           24:09  7:48 
   26   18 Ben Whittemore          M 10   Grace Christian Academy (K   24:15  7:50 
   27      Holden Hackler          M 9    Knoxville Central High Sch   24:42  7:58 
   28      Luke McCluskey          M 9    Knoxville Central High Sch   24:45  7:59 
   29   19 Chris Shooster          M 11   Midway High School           25:41  8:18 
   30      Matthew Bringle         M 11   Grace Christian Academy (K   26:55  8:41 
   31      David Hilliard          M 11   Temple Baptist Academy       27:46  8:58 
   32      Easton Jones            M 9    Temple Baptist Academy       27:47  8:58 
   33   20 Tripp Wilson            M 9    Alcoa High School            27:58  9:02 
   34      Zachary Bringle         M 10   Grace Christian Academy (K   28:57  9:21 
   35      Andrew Hilliard         M 11   Temple Baptist Academy       39:29 12:45 



----------------------------------------------------------------------------
                      High School Boys 3 Team Results
----------------------------------------------------------------------------

  1.    21  Grace Christian Academy (Knoxvil    (  19:12  1:35:59   3:08)
==================================================
  1      1  Reilly Mehegan         M 10   17:13
  2      2  Isaiah Spoon           M 10   18:46
  3      4  Zachary Lee            M 11   19:38
  4      6  Luke Molitor           M 10   20:01
  5      8  Wesley Hitch           M 11   20:21
  6   (  9) Dalton Brown           M 12   20:21
  7   ( 18) Ben Whittemore         M 10   24:15

  2.    41  Midway High School                  (  20:50  1:44:06   3:45)
==================================================
  1      3  Maverick Henderson     M 10   19:29
  2      5  Harland Lands          M 12   19:53
  3      7  Dyllan Cowell          M 12   20:08
  4     11  Jacob Scarbrough       M 12   21:22
  5     15  Jacob Berryhill        M 12   23:14
  6   ( 17) Kaiden Fox             M 11   24:09
  7   ( 19) Chris Shooster         M 11   25:41

  3.    65  Alcoa High School                   (  22:21  1:51:44   3:06)
==================================================
  1     10  Alex Jones             M 10   20:44
  2     12  Eli Nixon              M 12   22:02
  3     13  Caedon Jackson         M 9    22:16
  4     14  Angel Anzualda-Perez   M 9    22:52
  5     16  Ryan Stephens          M 9    23:50
  6   ( 20) Tripp Wilson           M 9    27:58
  
  
  
  
             ********** High School Girls 4 Results **********

Place TmPl Name                    S Year Team Name                  Time    Pace     
===== ==== ======================= = ==== ========================== ======= ===== 
    1      Grace M. Adams          F 11   Heritage High School         20:46  6:42 
    2    1 Kaitlyn Fisher          F 9    Anderson County High Schoo   21:45  7:01 
    3    2 Elizabeth Cathey        F 10   Bearden High School          21:56  7:05 
    4    3 Elise Pickett           F 12   Bearden High School          22:16  7:11 
    5    4 Maggie Arnold           F 11   Bearden High School          22:38  7:18 
    6    5 Caroline Arnold         F 11   Bearden High School          23:07  7:28 
    7    6 Alice Rosaly Winchester F 12   Bearden High School          23:18  7:31 
    8    7 Abigail Montgomery      F 10   Anderson County High Schoo   23:34  7:37 
    9    8 Brenni Matson           F 9    Bearden High School          23:48  7:41 
   10    9 Izzy Galehouse          F 9    Bearden High School          23:48  7:41 
   11      Josie Galehouse         F 10   Bearden High School          23:54  7:43 
   12      Ella Roth               F 9    Bearden High School          24:00  7:45 
   13   10 Elli Weatherbie         F 12   Jefferson County High Scho   24:09  7:48 
   14      Maggie Hope             F 11   Heritage High School         24:12  7:49 
   15   11 Megan Haire             F 10   Anderson County High Schoo   24:23  7:52 
   16      Elizabeth-El Raulston   F 12   Bearden High School          24:36  7:56 
   17      McKayla Martin          F 12   Clinton High School          24:59  8:04 
   18   12 Ally Perry              F 12   Anderson County High Schoo   25:09  8:07 
   19   13 Victoria Laster         F 10   Anderson County High Schoo   25:18  8:10 
   20   14 Caroline Spurling       F 10   Anderson County High Schoo   25:18  8:10 
   21      Erin Feist              F 12   Bearden High School          25:25  8:12 
   22      Mallory Moore           F 11   Powell High School           26:00  8:24 
   23   15 Haley Braden            F 10   Anderson County High Schoo   27:03  8:44 
   24   16 Jazdin Weatherbie       F 11   Jefferson County High Scho   27:04  8:44 
   25   17 Shelby Schrader         F 10   Jefferson County High Scho   27:32  8:53 
   26      Abigail Bible           F 11   Clinton High School          27:49  8:59 
   27      Adeline Shelton         F 11   Clinton High School          28:24  9:10 
   28   18 Aaliyah Hobson          F 10   Jefferson County High Scho   28:29  9:12 
   29      Kaylee Payne            F 12   Anderson County High Schoo   29:20  9:28 
   30      Laura Clark             F 9    Powell High School           29:34  9:33 
   31      Allison Kerr            F 12   Bearden High School          29:37  9:33 
   32   19 Abagael Hicks           F 11   Jefferson County High Scho   29:38  9:34 
   33      Grace Allen             F 9    Clinton High School          29:52  9:38 
   34      Victoria Adkins         F 11   Bearden High School          29:54  9:39 
   35      Brianna Martin          F 10   Heritage High School         30:35  9:52 
   36      Irene Forrest           F 11   Bearden High School          30:37  9:53 
   37      Emily Littlejohn        F 9    Bearden High School          30:58 10:00 
   38   20 Ella Akers              F 10   Jefferson County High Scho   31:03 10:01 
   39   21 Abby Tignor             F 10   Jefferson County High Scho   31:56 10:18 
   40      McKenzie Walker         F 10   Anderson County High Schoo   33:39 10:52 
   41      Camryn Herrin           F 12   Powell High School           34:12 11:02 
   42      Kristen Poe             F 11   Heritage High School         39:43 12:49 
   43      Laci Landon             F 10   Powell High School           50:38 16:20 
   44      Sydney Schieber         F 9    Temple Baptist Academy     1:01:00 19:41 



----------------------------------------------------------------------------
                     High School Girls 4 Team Results
----------------------------------------------------------------------------

  1.    20  Bearden High School                 (  22:39  1:53:15   1:22)
==================================================
  1      2  Elizabeth Cathey       F 10   21:56
  2      3  Elise Pickett          F 12   22:16
  3      4  Maggie Arnold          F 11   22:38
  4      5  Caroline Arnold        F 11   23:07
  5      6  Alice Rosaly Winchester F 12   23:18
  6   (  8) Brenni Matson          F 9    23:48
  7   (  9) Izzy Galehouse         F 9    23:48

  2.    44  Anderson County High School         (  24:02  2:00:09   3:33)
==================================================
  1      1  Kaitlyn Fisher         F 9    21:45
  2      7  Abigail Montgomery     F 10   23:34
  3     11  Megan Haire            F 10   24:23
  4     12  Ally Perry             F 12   25:09
  5     13  Victoria Laster        F 10   25:18
  6   ( 14) Caroline Spurling      F 10   25:18
  7   ( 15) Haley Braden           F 10   27:03

  3.    80  Jefferson County High School        (  27:23  2:16:52   5:29)
==================================================
  1     10  Elli Weatherbie        F 12   24:09
  2     16  Jazdin Weatherbie      F 11   27:04
  3     17  Shelby Schrader        F 10   27:32
  4     18  Aaliyah Hobson         F 10   28:29
  5     19  Abagael Hicks          F 11   29:38
  6   ( 20) Ella Akers             F 10   31:03
  7   ( 21) Abby Tignor            F 10   31:56
  
  
  
  
                ********** High School Girls 5 Results **********

Place TmPl Name                    S Year Team Name                  Time    Pace     
===== ==== ======================= = ==== ========================== ======= ===== 
    1    1 Keke Norfolk            F 9    Sweetwater High School       21:46  7:02 
    2      McKenzie Morton         F 10   Gibbs High School            22:09  7:09 
    3    2 Lydia Whitlock          F 10   Alcoa High School            22:23  7:14 
    4    3 Layla Woods             F 11   William Blount High School   22:44  7:20 
    5    4 Elizabeth Benny         F 10   Midway High School           23:35  7:37 
    6    5 Ashley Halter           F 9    Alcoa High School            23:38  7:38 
    7    6 Damaris Contreras       F 9    Midway High School           24:05  7:47 
    8      Hannah McFalls          F 10   Knoxville Central High Sch   24:18  7:51 
    9      Maria Hawkins           F 12   Grace Christian Academy (K   24:34  7:56 
   10    7 Molly Woodby            F 12   Midway High School           24:39  7:57 
   11    8 Emily Ellsworth         F 12   William Blount High School   25:25  8:12 
   12    9 Kathryn Anderson        F 9    Alcoa High School            25:39  8:17 
   13   10 Taylor Wilds            F 12   William Blount High School   25:47  8:19 
   14   11 Lily Long               F 9    William Blount High School   25:53  8:21 
   15   12 Emma Fielder            F 9    William Blount High School   25:53  8:21 
   16   13 Audrey Mathenia         F 12   William Blount High School   26:09  8:26 
   17      Ebby Sellers            F 9    Knoxville Central High Sch   26:22  8:31 
   18   14 Izzy Bergquist          F 9    William Blount High School   26:27  8:32 
   19      Grace Bergquist         F 10   William Blount High School   27:31  8:53 
   20      Shelby Miller           F 9    Knoxville Central High Sch   27:47  8:58 
   21   15 Trinity Upton           F 11   Sweetwater High School       27:55  9:01 
   22      Brynlee Johnson         F 12   William Blount High School   27:57  9:01 
   23   16 Lauren Boernhoeft       F 11   Midway High School           28:13  9:06 
   24      Sophia Nuzzolo          F 9    Grace Christian Academy (K   28:30  9:12 
   25      Katie Grubb             F 9    William Blount High School   28:53  9:19 
   26      Emma Miller             F 10   Gibbs High School            29:31  9:32 
   27   17 Emma Goforth            F 10   Sweetwater High School       29:44  9:36 
   28   18 Reagan Woodyard         F 9    Sweetwater High School       31:22 10:07 
   29   19 Caroline Buchanan       F 9    Alcoa High School            31:58 10:19 
   30   20 Mandalyn Webb           F 11   Alcoa High School            32:23 10:27 
   31   21 Faith Boles             F 12   Midway High School           35:19 11:24 
   32   22 Ella Morgan             F 9    Sweetwater High School       39:16 12:40 



----------------------------------------------------------------------------
                     High School Girls 5 Team Results
----------------------------------------------------------------------------

  1.    44  William Blount High School          (  25:09  2:05:42   3:09)
==================================================
  1      3  Layla Woods            F 11   22:44
  2      8  Emily Ellsworth        F 12   25:25
  3     10  Taylor Wilds           F 12   25:47
  4     11  Lily Long              F 9    25:53
  5     12  Emma Fielder           F 9    25:53
  6   ( 13) Audrey Mathenia        F 12   26:09
  7   ( 14) Izzy Bergquist         F 9    26:27

  2.    54  Midway High School                  (  27:11  2:15:51  11:44)
==================================================
  1      4  Elizabeth Benny        F 10   23:35
  2      6  Damaris Contreras      F 9    24:05
  3      7  Molly Woodby           F 12   24:39
  4     16  Lauren Boernhoeft      F 11   28:13
  5     21  Faith Boles            F 12   35:19

  3.    55  Alcoa High School                   (  27:13  2:16:01  10:00)
==================================================
  1      2  Lydia Whitlock         F 10   22:23
  2      5  Ashley Halter          F 9    23:38
  3      9  Kathryn Anderson       F 9    25:39
  4     19  Caroline Buchanan      F 9    31:58
  5     20  Mandalyn Webb          F 11   32:23

  4.    73  Sweetwater High School              (  30:01  2:30:03  17:30)
==================================================
  1      1  Keke Norfolk           F 9    21:46
  2     15  Trinity Upton          F 11   27:55
  3     17  Emma Goforth           F 10   29:44
  4     18  Reagan Woodyard        F 9    31:22
  5     22  Ella Morgan            F 9    39:16